نمایش 1–16 از 166 نتیجه

ضمانت کیفیت محصول

شرکت ناجی گیاه ناجیان (ناجی) ، مبادلات تجاری و بازرگانی به منظور تأمین مطمئن و به موقع کالاها، از همان ابتدا پیدایش جوامع بشری ودر راستای تداوم حیات اجتماعی از نقش و جایگاه ویژه و پر اهمیتی برخوردار بوده است.

همزمان با تداوم پیشرفت های اقتصادی و اجتماعی ایفای چنین مسئولیت مهمی را دیگر نه افراد منفرد به تنهایی وبا اتکاء صرف به امکانات و منابع محدود پیرامونی خودبلکه ضرورتاً بنگاهها و مؤسسات تجاری با درجات سازمانهای مختلف عالی و بالاتر عهده دار می گردند.

شرکت ناجی گیاه ناجیان در سال ۱۳۹۱ با تاسیس و راه اندازی خط تولید عرقیات و تمامی محصولات گیاهی با میل به پیشرفت و ارائه هرچه بیشتر و با کیفیت محصولات خود که با همت و تلاش فراوان به این اصل مهم دست یافتیم و با حضور آقای دکتر محمود حجتی وزیر محترم جهاد کشاورزی این واحد افتتاح و آغاز به کار نمود.

شرایط

شرکت ناجی گیاه ناجیان با دارا بودن کادری متخصص و متعهد در زمینه آزمایشگاهی و تحقیقاتی و مدیریت کیفیت و تولید امیدوار است بتواند در بالا بودن سطح بهداشت و سلامت افراد جامعه گامی مؤثر بردارد.

پس از گذشت  زمان کوتاهی این شرکت موفق به اخذ گواهینامه های بین المللی iso 17025 ,22000,18001,14001,9001 و IMS و HSE-MS-HACCP و Green labd و COC و حلال شده است.

این محصول از باکیفیت ترین محصولات تولید شده در ایران میباشد با گارانتی مصرف عطاری حلما در اختیار شما قرار د اده میشود .

مصرف کنید اگر به هر علتی از کیفیت محصول ناراضی بودید عطاری حلما ضمانت بازگشت وجه کالا برای این محصول به شما میدهد.