روش های پرداخت


پرداخت از طریق درگاه بانکی
پس از قطعی نمودن سفارش و انتقال به صفحه پرداخت، با انتخاب درگاه بانکی مورد نظر، صفحه درگاه پرداخت برای شما باز خواهد شد که با وارد کردن اطلاعات کارت بانکی و رمز دوم کارت و اطلاعات مربوطه، قادر به پرداخت مبلغ سفارش خواهید شد. در این حالت وب سایت به صورت هوشمند، رسید پرداخت را برای شما در یک صفحه جدید و با قابلیت چاپ، نشان خواهد داد.

پرداخت از طریق انتقال به حساب بانکی
مشتریان گرامی تهران و شهرستان که از طریق سایت عطاری حلما و یا تماس تلفنی سفارش خود را ثبت نموده اند و گزینه انتقال به حسابی بانکی را انتخاب کرده اند، می توانند مبلغ فاکتور مورد نظر خود را به شماره کارت 0497-3133-3372-6104 بنام محمد باقر فتحی ثانی بانک ملت واریز نمایند. پس از تسویه عکس فیش واریزی خود را در واتس اپ به شماره فروشگاه (09193279128) ارسال نمایید.
 
نکته: توجه داشته باشید که سفارش شما تا رسیدن تاییدیه پرداخت، قابل ارسال نمی باشد.

پرداخت حضوری مبلغ سفارشات
جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز (بجز ایام تعطیل و آخر هفته ها) پس از انجام مراحل ثب سفارش و هماهنگی تلفنی با شماره تماس های درج شده در سایت، می توانید بصورت حضوری به فروشگاه فیزیکی عطاری حلما مراجعه کرده و سفارش خود را دریافت کنید.

نکته مهم
در هر حالتی که وجه سفارش پرداخت شود، در صورت کنسل نمودن سفارش قبل از دریافت کالا، وجه شما تا ۷۲ ساعت برای شما واریز خواهد شد. در این حالت وجه تنها به شماره کارتی پرداخت می شود که با نام صاحب سفارش مطابقت داشته باشد.

چگونه می توانم سفارش خود را آنلاین پرداخت نماییم؟

 

شما می‌توانید با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین زرین‌پال، تمامی مبلغ مورد نظر سفارشات خود را به صورت آنلاین و در محیطی امن به راحتی پرداخت نمایید.

 

جهت انجام پرداخت اینترنتی نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

شماره کارت

رمز دوم کارت (PIN2)

رمز کارت (PIN)

کد اعتبار سنجی دوم  CVV2

تاریخ انقضای کارت

پست الکترونیکی (اختیاری)

صفحه کلید امن

نکات امنیتی

 

شماره کارت

       شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است

 

رمز کارت (PIN)

رمز کارت یک عدد چهار رقمی است. این رمز همان رمزی است که شما هنگام استفاده از دستگاه های  خود پرداز ATM وارد می نمایید.

 

رمز دوم کارت (PIN2)

شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید .

 

پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه ” تغییر رمز ” اقدام فرمائید .

 

گزینه ” تغییر رمز اینترنتی ” را انتخاب نمایید .

 

رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.

 

پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال میشود.

 

کد اعتبار سنجی دوم   CVV2

کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و  مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده  باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .

 

تاریخ انقضای کارت

تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود  این تاریخ به شعبه صادر کننده  کارت مراجعه نمایید.

 

پست الکترونیکی

ورود آدرس پست الکترونیکی، این امکان را فراهم می کند که رسید پرداخت قبض برای اطلاع شما و استفاده های آینده، به آدرسی که داده اید برایتان ارسال گردد. لطفا در وارد کردن پست الکترونیکی دقت فرمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت اینترنتی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

 

صفحه کلید امن

صفحه کلید امن برای وارد کردن اطلاعات در داخل فیلدها در نظر گرفته شده است، این صفحه کلید موارد امنیتی لازم را در هنگام پرداخت اینترنتی برای شما فراهم می کند. اگر برای پر کردن اطلاعات کارت از این صفحه کلید استفاده کنید برنامه های Key logger قادر به ذخیره کردن شماره کارت و رمز اینترنتی شما نخواهند شد. Key logger برنامه ایست که به محض اجرا بر روی سیستم اعداد فشرده شده توسط کاربر را در خود ذخیره می کند و این باعث می شود که امنیت اطلاعات وارد شده از جانب شما به خطر بیفتد و این اطللاعات در آینده مورد سوء استفاده قراربگیرند. از آنجایی که در صفحه کلید امن محل قرارگیری کلید ها در هر بار لود شدن صفحه تغییر می کند امکان تشخیص کلید های فشرده شده وجود ندارد. در نتیجه برای حفظ امنیت بیشتر پیشنهاد می کنیم که از این صفحه کلید برای ورود اطلاعات  کارت استفاده کنید.

 

زمانی که روش پرداخت آنلاین را انتخاب می نمائید پس از تایید به درگاه پرداخت بانک پاسارگارد انتقال می نمایید و در انجا پس از وارد کردن اطلاعات مورد نظر کارت اعتباری خود مبلغ مورد نظر خود را پرداخت می نمایید و به صورت اتوماتیک سفارشتان ثبت و پرداخت می شود و توسط همکاران ما سفارشتان پس از بسته بندی ارسال می شود

 

توجه داشته باشید که اطلاعات کارت اعتباری شما در درگاه بانکی پاسارگارد ثبت و پرداخت می شود

 

هرگونه سوالی داشته باشید می توانید از تیم پشتیبانی عطاری آنلاین حلما کمک بگیرید