درباره عطاری حلما

درباره عطاری حلما

عطاری حلما مرجع کامل فروش اینترنتی و ارائه گیاهان دارویی خاص و کمیاب در ایران می باشد.

بسیاری از گیاهان دارویی و نسخه های قدیمی طب سنتی هستند که کمیاب بوده و عده ی زیادی از مردم بعد از تلاش و مراجعه به عطاری های مختلف موفق به یافتن آن نمی شوند.و یا نمونه های تقلبی و غیر اصل آن در جاهای مختلف ارائه می گردد.

عطاری حلما با دقت و تلاش زیاد مجموعه ای از محصولات و گیاهان خاص دارویی را با هدف راحت تر کردن خرید برای اقشار مختلف مردم فراهم کرده است.بسیاری از این گیاهان نمونه های فیک و یا غیر اصل داشته که ما در عطاری حلما با تمام تلاش سعی در ارائه بهترین کیفیت ها و محصولات اصل هستیم.

گروه‏‏‌های مختلف گیاهان دارویی مانند گلاب و عرقیات گیاهی،ادویه جات،گیاهان دارویی ، بخورات ، روغن های گیاهی خوارکی و غیرخوارکی با تنوعی بی‌نظیر در عطاری حلما عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان عطاری حلما می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت عطاری حلما را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری عطاری حلما است.

همواره یکی از اولویت‌های عطاری حلما، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.عطاری حلما از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

عطاری حلما فعالیت خود را در سال 1400با راه اندازی صفحه اختصاصی @helmafood.ir در اینستاگرام شروع کرد.در این مدت با همه تلاش در خصوص بالا بردن فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی و حذف مصرف خود سرانه داروهای شیمیایی کوشش کرده ایم. 

در حال حاضر عطاری حلما ، از معتبرترین و کاملترین عطاری های آنلاین کشور بوده که موفق به اخذ مجوزهای اینماد از وزارت صمت ، ساماندهی از وزارت فرهنگ و ارشاد و جواز کسب و کار مجازی از اتحادیه کسب و کارهای آنلاین شده است.(لوگوی مربوط به این سه مجوز در انتهای سایت قرار داده شده است)

برای دریافت هر کدام از محوز های فوق تمام مراحل اداری و پروسه های تایید ادارات مختلف طی شده و هم اینک با تمام تلاش و افتخار در اختیار شما هموطنان عزیز هستیم.

 

حرفی برای گفتن در عطاری های آنلاین

در سال ۱۳98 با سرمایه اندکی شروع کردیم و حالا این عددها،

500+

مشتری

850+

تنوع کالایی