روش های ارسال کالا

در این روزهای کرونایی که خطر بیرون آمدن از خانه همه ی ما را تهدید می کند بهتر است در خانه بمانیم و تمامی خرید های خود را به صورت آنلاین انجام دهیم.

اما از بحث خرید که بگذریم تحویل آن به درب منزل از نکات حائز اهمیت است.

فروشگاه عطاری آنلاین حلما با توجه به شرایط حاضر آمادگی کامل برای رساندن محصولات شما به درب منزل در سریعترین زمان ممکن را داراست و همچنین ارسال به سراسر کشور با همکاری شرکت پست (پست پیشتاز) امکان پذیر است.

در زیر شرایط ارسال را کامل تر خدمت شما شرح خواهیم داد.

روش های ارسال کالا عطاری حلما

تاریخ ارسال سفارشات تهران

سفارشات ثبت شده در هر روز، 24 الی 48 ساعت بعد از ثبت سفارش در سایت عطاری آنلاین حلما، طبق هماهنگی با مشتری ارسال خواهد شد.

 

هزینه ارسال سفارشات تهران

مبلغ ( به صورت سیتمی اعلام می شود ) تومان بصورت پیش فرض برای هزینه ارسال سفارشات مناطق 22 گانه شهر تهران می باشد و مبلغ نهایی بر اساس منطقه شما محاسبه خواهد شد.

 

سفارشات بالای چهارصد هزار تومان (400.000 تومان) شهر تهران بصورت رایگان ارسال می شود.

 

مشتریان عزیزی که تمایل دارند سفارش خود را همان روز تحویل بگیرند، پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت با شماره 09193279128  جهت هماهنگی ارسال سفارش خود با الوپیک یا اسنپ باکس تماس حاصل فرمایند.

 

ارسال فوری سفارشات (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت 17:00 هر روز به بعد) حداکثر 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن و تسویه سفارش، با هزینه ارسال مطابق با تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد.

 

دریافت حضوری سفارشات ویژه شهرستان قرچک

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز، برای دریافت حضوری سفارشات از فروشگاه عطاری آنلاین حلما در همان روز، سفارش خود را در سایت عطاری آنلاین حلما ثبت کرده و با شماره 09193279128 جهت هماهنگی و دریافت سفارش در فروشگاه، تماس حاصل فرمایید.

 

زمان تحویل سفارشات شهرستان

سفارشات شهرستان پس از پردازش سفارش و تحویل به اداره پست، با توجه به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 2 الی 5 روز کاری، تحویل گیرنده خواهد شد.

 

هزینه ارسال سفارشات شهرستان

هزینه ارسال سفارش به شهرستان ها بر اساس وزن بسته پستی محاسبه می شود که در زمان ثبت سفارش در سایت برای مشتری محاسبه خواهد شد.

 

سفارشات در روز های تعطیل، پنجشنبه و جمعه ها

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، در اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش، برای مشتری ارسال خواهد شد.

 

نکات مهم در زمان تحویل گرفتن کالا

لازم است در شهر تهران تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.

 

مشتریان شهرستان نیز قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک کرده و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.

 

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهر تهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره 09193279128  تماس حاصل کرده و مورد را اطلاع دهید.

 

پس از بررسی کارشناسان عطاری آنلاین حلما و تایید عودت کالا در صورتیکه سفارش مربوط به تهران باشد، هماهنگی لازم برای ارسال پیک و تحویل کالای مشکل دار و ارائه محصول جایگزین و یا عودت وجه انجام می شود.

 

در صورتیکه سفارش مربوط به شهرستان باشد، هماهنگی عودت کالا و تحویل به پست با هزینه عطاری آنلاین حلما انجام می شود و بعد از دریافت کالای مرجوعی، هزینه و یا کالای جایگزین ارسال خواهد شد.